Studenter og afgangselever 2024

uc@ucrs.dk +45 96 80 15 00

EUX19 – EUX Teknisk, smed og mekaniker

EUX Teknisk 2024

EUX19 – EUX Teknisk, smed og mekaniker

Alexander Juhl

Amel Kahric

Dennis Andersen

Emil Munkgaard Christensen

Filip Dysager Bundgaard

 

Helena Eliise Soosaar.

Jakob Hjortborg Kristiansen

Oliver Kirkegaard. Kronbæk

Simon Vendelbo Christiansen

Tobias Iversen

23EUX2 – EUX Business

EUX Business 2024

23EUX2 – EUX Business

Aviaja Lærkenfeldt Jul Rødgaard

Cecilie Victoria Nati Kongerslev

Isabella Molsen Poulsen

Jakob Bank Hansen

Jeppe Engsig

Julie Fredsø

Kate Ziomek

Laura Terp Nygaard

Line Vallebæk Jensen

 

Lærke Maria Fjord Simonsen

Magne Flyvholm Andersen

Markos Dires Ahrenkiel Pedersen

Mikkel Arendal Jensen

Nataliia Protsenko

Nikolaj Jensen

Nønne Hviid Lauritsen Pedersen

Simon Hyun Jae Albertsen

Timian Rahbek Christensen

HHX21A – Gymnasiet HHX Skjern

HHX A

HHX21A – Gymnasiet HHX Skjern

Asra Habib Mansour

Benjamin Oliver Saul Jespersen

Cecilie Bundgaard Pedersen

Emil Green Jørgensen

Emmeli Faust Jacobsen

Frederik Bjørnlund Kousgaard

Helle Smedegaard

Ida Bjerre Schmidt

Ivanna Melnyk

Joshua Alembe Mangala

 

Julia Lawicka

Lasse Theilgaard

Mai Strebøl Kristensen

Maja Eriksen

Maria Toft Mathiesen

Maria Østergaard Pedersen

Paprika Rahbek Christensen

Pernille Hvam

Silje Østergård

Viktor Lønborg Dahl

HHX21B – Gymnasiet HHX Skjern

HHX B

HHX21B – Gymnasiet HHX Skjern

Andreas Mose Graversen

Camilla Bilberg Holm

Cecilie Haar Christensen

Elias Haller Andersen

Harald Bertel Knudsen Pedersen

Jane Høivang Ditlevsen

Jasmin Rudbech Tagmose

Jonas Ehrenskjold Agerbo

Josefine Uhrbak Kristensen

Lucca Kock Meinz

Mads Bundsbæk Rahbek

 

Maja Katharina Pagaard Flindt

Malene Rahbæk Christensen

Mathilde Holm Andersen

Mikkel Frimor

Mira Nielsen Mylius Jor

Nanna Risbjerg Kjær Jørgensen

Oliver Dohn Damgaard

Salina Ea Bøttcher Søndergaard

Teis Vendelbo Vestergaard

Ti Ni Ly

Toke Høberg Holt

Valdemar Elvstrøm

HTX21A – Gymnasiet HTX Skjern

HTX A

HTX21A – Gymnasiet HTX Skjern

Alexandra Michuok Andersen

Arthur Bruun Bertelsen

Asbjørn Trankjær

Daniel Jakobsen

David Zink Loft

Emilie Skovby Spanner

Emma Vestergaard Nielsen

Freja Bjerrum Harrestrup

Helene Marie Jensen

Jeran Winifred George Anthonypillai

Jonathan Toft Faurskov Rasmussen

Jonna Herma Boer

Josefine Black Funch

 

Lærke Pinholt Olesen

Martin Andreas Lauridsen

Moqadasa Ehsan

Oskar Dohn Sørensen

Rasmus Viftrup Kildemoes Andersen

Sayan Pathmasekaran

Selma Ertbølle Thesbjerg

Sofia Rask Lishchuk

Sofie Søndergaard Dransfeldt

Thue Bank Christensen

Vanessa Chili Bareuther

Vineeth Thavapputhalvan

HTX21B – Gymnasiet HTX Skjern

HTX B

HTX21B – Gymnasiet HTX Skjern

Anton Kainsbak Kristensen

Asbjørn Hintz

August Elvstrøm

Christine Cedergreen Bech

Frederik Pryds Holm Pedersen

Freja Kjeldsen

Glenn Corlett Nielsen

Hans Erik Larsen

Jakob Mejer Kristensen

Kasper Lykke Kristensen

Kristian Ulver Hagelskær Hansen

 

Lasse Stensgaard Jørgensen

Line Dyrholm Pedersen

Magnus Lotterup Krogsgaard

Maja Eybye Kjær

Martin Mathiasen Olesen

Mathias Bank Vind

Mikkel Pilgaard

Noah Dahl Jönsson

Peter Stubkjær Jensen

Rikke Thalund Kjeldsen

Viktor Holmskov Eriksen

HTX21C – Gymnasiet HTX Skjern

HTX C

HTX21C – Gymnasiet HTX Skjern

Abdulrahman Ahmad

Alexander Rønnow Byskov

Anna Marie Munkholm

Anna Simoni Højhus

Emma Holm Sørensen

Frederik Greisgaard Lauridsen

Freya Engel Kaspersen

Jeppe Korsgaard Kristensen

Johannes Juhl Nielsen

 

Julie Ladefoged Nielsen

Lea Husted Hansen

Mads Hagen Clausen

Niklas Lyngtoft Jensen

Nikolaj Møller Nielsen

Oliver Storbank

Tobias Kjærgaard Larsen

Trina Karoline Busk-Anderson

HH3A23 – Gymnasiet HHX Ringkøbing

240627 SPP 4089

HH3A23 – Gymnasiet HHX Ringkøbing

Alfred Scotwin

Amalie Vendelbo Pedersen

Anders Kristensen

Anders Schmidt Hansen

Axel Sand Skaderis

Cecilie Tang Albertsen

Christian Korsholm

Frederik Gørlitz Holmgaard Nielsen

Gustav Weise Wöhliche Abrahamsen

Jakob Præst Bach

Johan Smedegaard Andersen

Julie Vestergaard Bertelsen

Karalina Kampáne

Kristoffer Rosager

 

 

Kristoffer Skaaning Mortensen

Lasse Castmar-Jensen

Laura Olsen

Magnus Aarup Larsen

Mathias Sloth Janneck

Melanie Åkerstrøm Esager

Mia Kirk Nørgaard

Morten Steen Andersen

Nanna Frich Thomsen

Silas Green Pedersen

Simon Strøm Nielsen

Theis Østergaard Stilling

Thilde Brendstrup Jensen

Tobias Skaaning Mortensen

HH3B23 – Gymnasiet HHX Ringkøbing

240627 SPP 4084

HH3B23 – Gymnasiet HHX Ringkøbing

Andreas Flye

Anne Ramskov Jensen

Anne Thesbjerg Kirk

Anton Lundgaard Bull Fisker

Camilla Graversgaard

Casper Ebbensgård

Emma Robinson

Frederik Bred Middelhede

Freja Emilie Mose

Jakob Hald Nielsen

Johanne Gyldenlev Susgaard

Jonas Bilgrav Pedersen

Karoline Frifeldt Jakobsen

Lasse Sejer Moseby Pedersen

 

Lucas From Hvas

Lærke Juul Justesen Hansen

Mads Præstiin Mikkelsen

Maja Høj

Marcus Reinewald

Maria Schmidt Christensen

Mathias Valsted Pedersen

Mikkel Jensen

Morten Brandt Jensen

Oliver Johansen

Sarah My Præsius Brixen

Signe Frederiksen

Thomas Jacobus Emanuel Sukkel

Tobias Vendelbo Albertsen

HH3C23 – Gymnasiet HHX Ringkøbing

240627 SPP 4098

HH3C23 – Gymnasiet HHX Ringkøbing

Alberte Gadgaard Rye

Amalie Slot Andersen

Anders Tang Andreasen

Daniel Glintborg Nielsen

Emmeli Jajcanin Snitgaard

Freja Fjordside

Isabella Drwal Sørensen

Josefine Stecher Stefansen

Julie Johnsen Høj

Kasper Skaaning Pedersen

Lise Claudia Korsholm

Maja Kamp Faartoft

 

Malte Christian Thøgersen

Mathias Frich Nielsen

Michelle Runø Olesen

Ole Hippe

Pauline Mølsted Hindbo

Sander Saaby Stilling

Sebastian Egebæk Skovhus

Sofie Brendstrup Jensen

Søs Jensen

Thea Robinson

Thilde My Husted Jensen

Troels Faurholt Bay